Redken Diamond Oil

redken-diamond-oil

Ak sú vaše vlasy veľmi poškodené, oslabené a majú tendenciu vypadávať, mali by ste rozhodne vyskúšať Redken Diamond Oil. Všetky prírodné ingrediencie obsiahnuté v produkte vám pomôžu pri obnove poškodených a oslabených pramienkov.

Jednoduchá aplikácia urobí z tohto produktu váš obľúbený prípravok.

Prečo by ste ho mali používať?

Redken Diamond Oil regeneruje poškodené vlasy, obnovuje vonkajšiu a vnútornú štruktúru prameňov a chráni ich pred škodlivými vonkajšími faktormi. Vďaka tomuto oleju budú vaše vlasy pevnejšie, zdravšie a menej náchylné na poškodenie. Vyrovnávanie, farbenie a natáčanie vlasov nebude až také hrozivé. Samozrejme, dávajte pozor, aby ste si nefénovali vlasy príliš často. Ak sú vašimi najväčšími problémami elektrizovanie a krepovatenie, Redken Diamond Oil by vám s tým mal pomôcť. Stylovanie vlasov bude oveľa ľahšie. Olej neobsahuje silikóny, ale len prírodné rastlinné oleje: koriandrový, kaméliový a broskyňový. Koriandrový olej bojuje proti lupinám a nadmernej činnosti mazových žliaz. Zabraňuje vypadávaniu vlasov a posilňuje vlasové folikuly. Kaméliový olej bojuje proti voľným radikálom, hydratuje a vyživuje a zlepšuje účinky koriandrového oleja. Regenerácia, lesk, nezvyčajná vôňa. Toto získate v broskyňovom oleji.

Ako nanášať Redken Diamon Oil?

Malé množstvo oleja stačí na vyživenie a posilnenie vašich vlasov. Redken Diamond Oil by sa mal pred aplikáciou nahriať v dlaniach. Tento proces zmení jeho konzistenciu na viac tekutú. Je oveľa jednoduchšie nanášať vaše prípravky. Následne si votrite olej do vlasov; produkt sa nesmie nanášať na pokožku hlavy. Redken Diamond Oil sa môže používať na mokré alebo suché vlasy alebo ako prídavok k maskám a kondicionérom, pred stylovaním a ako celonočná kúra. Spôsob nanášania oleja závisí od vašej osobnej voľby. Uistite sa, aby ste zladili spôsob aplikácie tohto prípravku s vašim typom vlasov a ich levelu poškodenia. Neprerušte kúru a rozhodne uvidíte skvelé výsledky.

Stojí za to odporúčať ho?

Ak vás zaujíma len posilnenie a skrášlenie vlasov, môžete vyskúšať Redken Diamond Oil. Nanešťastie, tento prípravok sa neodporúča osobám, ktoré bojujú s chorobami pokožky hlavy. Produkt by mohol spôsobiť nadmerné vylučovanie séba, čo má za následok mastné vlasy. Zbytok užívateľov bude s účinkami produktu určite spokojný. Navyše, užívatelia by mali byť spokojní aj s ľahko použiteľnou pipetou (hoci je vyrobená z jemného plastu), dokonalou konzistenciou produktu a jeho zložením. Ľudia, ktorí majú veľmi citlivú pokožku hlavy a vlasy, musia mať na pamäti, že Redken Diamond obsahuje alkoholy a parfumy. Tieto ingrediencie môžu spôsobovať podráždenie. Preto si predtým, než použijete oleje, dôkladne prečítajte etiketu produktu.

Výhody:

  • Jednoduchá aplikácia
  • Prírodné ingrediencie
  • Dodáva vlasom lesk a vyhladzuje ich

Nevýhody:

  • Stará sa len o vlasy, nie o pokožku hlavy
  • Vlasy viditeľne posilňuje až na konci kúry
  • Pipeta sa dá ľahko poškodiť
  • Okrem olejov, tiež obsahuje alkoholy a parfumy