ALTERNA Bamboo Smooth Kendi Oil Dry Oil

alterna-kendi-oil-dry-oil-mist-frizz-contro

Prírodné zloženie, triviálna metóda aplikácie, komplexné účinky. Takto by sa dal opísať Alterna Bamboo Smooth Kendi Oil Dry Oil.

Ak máte poškodené, suché vlasy bez lesku, určite vyskúšajte tento produkt. Rozhodne to neoľutujete.

Prečo by ste ho mali používať?

Alterna Bamboo Smooth Kendi Oil Dry Oil mimoriadne skrášľuje a ozdravuje vlasy. Produkt pomáha udržiavať vlasy v najlepšej kondícii, chráni ich pred škodlivými faktormi z vonkajšieho prostredia, chráni ich prirodzenú farbu a zabraňuje štiepeniu končekov. Po nanesení prípravku sa vaše vlasy stanú silnejšie, budú vyživené do hĺbky a hydratované. Olej posilňuje, zjemňuje a zabraňuje elektrizovaniu vlasov. Česanie, vyrovnávanie a iné úpravy, využívajúce nástroje na úpravu a styling vlasov, budú veľmi jednoduché. V Alterna Bamboo Smooth Kendi Oil Dry Oil nájdete mnoho prírodných látok. Medzi ne patrí bambusový olej, ktorý poskytuje vlasom komplexnú starostlivosť. Produkt neobsahuje parabény ani iné nadmerne vysušujúce látky. Práve preto je bezpečný aj pri používaní na veľmi poškodených vlasoch a podráždenej pokožke hlavy. Môžete ho používať bez obmedzení, bez obáv o svoje jemné pramene alebo kožu.

Ako nanášať Alterna Bamboo Smooth Kendi Oil Dry Oil?

Prípravok je určený na vonkajšie použitie. Ak sa dostane do očí, môže ich podráždiť. Červené a páliace oči vypláchnite veľkým množstvom vody. Nezabudnite si pri ďalšej aplikácii dávať mimoriadny pozor. Alterna Bamboo Smooth Kendi Oil Dry Oil sa dá používať dvoma spôsobmi. Prvá metóda sa odporúča pre osoby, ktoré majú problém so stylovaním. Prípravok nasprejujte na vlhké vlasy, aby sa minimalizovalo riziko elektrizovania. Vlasy prečešte alebo vysušte studeným vzduchom. Druhý spôsob aplikovania Alterna Bamboo Smooth Kendi Oil Dry Oil sa odporúča pre osoby, ktoré plánujú ísť na párty alebo dôležitú rodinnú oslavu. Ak chcete vlasom dodať trochu čara, naneste olej na už upravené vlasy. Vaše pramene sa budú nádherne trblietať a váš účes bude ešte elegantnejší.

Stojí za to odporúčať ho?

Olej Alterna Bamboo Smooth Kendi Oil Dry Oil sa odporúča pre každého, kto si chce skrášliť a vytvoriť vysnívaný účes. Vďaka tomuto prípravku sa to všetko stane oveľa jednoduchšie. Produkt sa tiež stará o vnútornú a vonkajšiu štruktúru vlasov. Vďaka tomuto prípravku budú vaše pramene zdravšie, vyživenejšie a hydratované. Čo ešte odlišuje Alterna Bamboo Smooth Kendi Oil Dry Oil? Jednoduchá aplikácia, prírodné zloženie a veľké balenie (s kapacitou 125 ml) sú nepochybne výhodami tejto kozmetiky. Avšak pri jej používaní budťe opatrné, aby sa vám nedostala do očí.

Výhody:

  • Prírodné zloženie
  • Zabraňuje štiepeniu končekov
  • Vyhladzuje a dodáva lesk
  • Chráni prirodzenú farbu
  • Zabraňuje poškodeniu
  • Rýchla a ľahká aplikácia

Nevýhody:

  • Môže dráždiť oči a pokožku okolo nich