Nanoil vlasový olej

najlepší olej na vlasy NanoilNanoil je taký produkt, ktorý sa postará o každý typ vlasov. Ak máte suché a poškodené vlasy, ktoré sú náročné na úpravu, mastné pri korienkoch alebo majú rozštiepené končeky, Nanoil bude tým najlepším riešením. Ako je to možné? Na trhu s kozmetikou sú dostupné tri typy olejov: Nanoil pre vlasy s nízkou pórovitosťou, Nanoil pre vlasy so strednou pórovitosťou a Nanoil pre vlasy s vysokou pórovitosťou.

Takto si každý nájde ten najlepší produkt.

Prečo by ste ho mali používať?

Vlasový olej Nanoil prináša úžasné výsledky. Vďaka obsahu prírodných ingrediencii, vitamínov a iných prospešných látok, vyživuje vlasy aj pokožku hlavy. Nanoil pre vlasy s vysokou pórovitosťou zabraňuje poškodeniu, spôsobenému vysokými teplotami, čistiacimi prostriedkami alebo nesprávnym česaním. Hydratuje pramienky a dodáva pokožke hlavy mnohé cenné živiny. Produkt zabraňuje štiepeniu končekov, chráni pred UV žiarením a zvýrazňuje prirodzenú farbu prameňov. Nanoil pre vlasy so strednou pórovitosťou reguluje vylučovanie séba, zabraňuje masteniu pokožky hlavy a obnovuje jej normálne pH. Okrem toho sa prípravok stará o končeky vlasov, dodáva im lesk a vyhladzuje ich. Nanoil pre vlasy s nízkou pórovitosťou chráni farbu pred vyblednutím, zabraňuje masteniu pokožky hlavy a zdvojnásobuje objem. Navyše uľahčuje úpravu vlasov, krotí neposlušné pramene a výrazne skracuje čas sušenia.

Ako nanášať vlasový olej Nanoil?

Vlasový olej Nanoil sa dá použiť niekoľkými spôsobmi. Použite množstvo prípravku, ktoré sa hodí k dĺžke a hustote vašich vlasov. Naneste ho okamžite po umytí alebo po fénovaní. Takto budú pramene hladšie a lesklejšie. Vlasový olej Nanoil sa tiež dá aplikovať na končeky vlasov alebo na pokožku hlavy. Takto zabránite poškodeniu končekov alebo dodáte cibuľkám množstvo živín. Pár kvapiek Nanoil môžete pridať k iným produktom pre starostlivosť o vlasy pre obohatenie ich zloženia a zlepšenie ich účinkov.

Oplatí sa ho odporúčať?

Samozrejme! Vlasové oleje Nanoil môžu používať všetky ženy, bez ohľadu na typ vlasov. Zaujímavé je, že prípravok môžu používať aj muži – je užitočný pri starostlivosti o ich brady; taktiež posilní ich vlasové folikuly a zabráni vypadávaniu vlasov. Vlasový olej Nanoil sa oplatí spomenúť, pretože obsahuje množstvo rastlinných olejov, vitamíny A a E, kerastim a baicapil (látky zabraňujúce vypadávaniu vlasov) a regenerujúce a skrášľujúce ingrediencie (hodváb, keratín, lanolín a pantenol). Okrem toho sa produkt veľmi ľahko aplikuje, a to vďaka praktickej pumpičke. Jedna fľaštička Nanoil obsahuje až 100 ml, čo určite stačí k dlhej kúre.

Výhody:

  • Zlepšuje stav vlasov a pokožky hlavy
  • Uľahčuje úpravu vlasov
  • Chráni pred UV žiarením a pred horúcim vzduchom z fénu
  • Vyživuje, hydratuje a vyhladzuje
  • Vyhladzuje krepovatejúce pramene, eliminuje elektrizovanie
  • Obsahuje množstvo prírodných ingrediencii
  • Ľahko sa aplikuje
  • Veľká fľaštička stačí na dlhú kúru

Nevýhody:

  • otlačky prstov môžu ostať na sklenenej fľaštičke a môže to vyzerať neporiadne