L’Oreal Mythic Oil

mythic-oil-loreal-professionnel

Olej L’Oreal Mythic Oil sa odporúča pre starostlivosť o všetky typy vlasov a pokožky hlavy. Obsahuje mnoho vitamínov, mastných kyselín a minerálov, ktoré sa postarajú o kondíciu vašich vlasov. Zistite ako používať tento prípravok.

Presvedčte sa samy, že kúra L’Oreal Mythic Oil skutočne prináša prekvapujúce výsledky.

Prečo by ste ho mali používať?

Nemôžete nevyskúšať L’Oreal Mythic Oil! Prečo? Produkt okamžite posilňuje a skrášľuje vaše vlasy. Pomôže dokonca aj tým naslabším a najpoškodenejším prameňom. Každým dňom budú vaše vlasy vyzerať krajšie, pramienky budú vyživenejšie a pokožka hlavy – hydratovaná. Prírodné ingrediencie v oleji L’Oreal Mythic Oil dodajú vlasom lesk, pevnosť a odolnosť voči škodlivým účinkom UVA a UVB žiarenia. Dodatočne ich ochráni pred znečistením zo vzduchu a voľnými radikálmi a vaše vlasy sa stanú menej náchylne na poškodenie, spôsobené nesprávnym česaním a starostlivosťou. Proces úpravy vlasov sa stane oveľa rýchlejší a ľahší. Zistíte, že vám natáčanie alebo vyrovnávanie vlasov už nerobí problémy a vlasy ostávajú v dobrej kondícii. Ba čo viac, opaľovanie nikdy nepoškodí ani neovplyvní prirodzenú farbu vašich vlasov. Vďaka používaniu L’Oreal Mythic Oil sa vyhnete náhlemu šediveniu a vypadávaniu vlasov v nadmernom množstve. Vaše vlasy bude obdivovať každý.

Ako nanášať L’Oreal Mythic Oil?

Nič nie je ľahšie. Aplikujte jednu alebo dve pumpičky na suché alebo vlhké vlasy. Nezabudnite správne zladiť množstvo produktu k dĺžke svojich vlasov, stupňu ich poškodenia a ich typu. Potom vyfénujte pramene pomocou okrúhlej kefy, natočte ich alebo zapleťte vrkoč. L’Oreal Mythic Oil uľahčuje všetky tieto činnosti. Stylovanie už nebude žiadnym problémom. Jednoducho vysušíte vlasy fénom a upravíte ich. Avšak buďte opatrné, aby sa vám prípravok nedostal do očí – mohol by ich podráždiť a spôsobiť začervenanie. Ak u vás dôjde k tejto nepríjemnej situácii, okamžite si vypláchnite oči teplou vodou. Mierna bolest by mala zakrátko ustúpiť. Stále budete môcť používať L’Oreal Mythic Oil.

Stojí za to odporúčať ho?

Áno, samozrejme. L’Oreal Mythic Oil môže používať každý bez ohľadu na vek, pohlavie a typ vlasov. Určite vyhovie všetkým vašim očakávaniam a prinesie skvelé výsledky. Produkt obsahuje prírodné ingrediencie, ktoré sa starajú o vaše vlasy aj pokožku hlavy. Nájdete v ňom hroznový a avokádový olej. Tiež obsahuje vitamíny a mastné kyseliny Omega-3, Omega-6 a Omega-9. Aplikácia je veľmi jednoduchá a rýchla. Fľaštička je vybavená pumpičkou, pomocou ktorej môžete dávkovať správne množstvo prípravku, potrebného na výživu vašich vlasov. Jedno balenie obsahuje 125 ml tekutiny, čo vystačí na pár mesiacov kúry. Prosím majte na vedomí, že uspokojivé výsledky garantuje len pravidelná aplikácia produktu.

Výhody:

  • Dodáva vlasom lesk
  • Uľahčuje styling
  • Chráni pred škodlivými vonkajšími faktormi
  • Veľká kapacita balenia
  • Vydrží niekoľko mesiacov kúry
  • Jednoduchá aplikácia

Nevýhody:

  • Môže spôsobiť podráždenie, ak sa vám dostane do očí