Ojon Rare Blend Oil Total Hair Therapy

ojon-rare-blend-oil-total-hair-therapy

Ojon Rare Blend Oil Total Hair Therapy je jedným z najpríjemnejších olejov, ktorý je dostupný v drogériách a online obchodoch. Produkt pozostáva z troch farebných zložiek. Funguje aj samotný olej? Začnite svoju kúru a presvedčte sa o výsledkoch samy.

Rýchla aplikácia a ovocné a kvetinové výťažky sú rozhodne prednosťami tohto prípravku.

Prečo by ste ho mali používať?

Ojon Rare Blend Oil Total Hair Therapy chráni vlasy pred vysychaním, hĺbkovo hydratuje a vyživuje. Dodatočne ich chráni pred tepelnými stylingovými pomôckami a určitými látkami, obsiahnutými v silných čistiacich šampónoch. Preto budú pri pravidelnom používaní produktu vaše vlasy lesklejšie, pevnejšie a krajšie. Ojon Rare Blend Oil Total Hair Therapy opravuje rozštiepené končeky a zabraňuje krepovateniu a elektrizovaniu vlasov. Vďaka oleju bude česanie oveľa jednoduchšie a vaše pramienky znovu nadobudnú zdravý lesk. Ojon Rare Blend Oil Total Hair Therapy vyhladzuje pramene vlasov a pomáha vytvárať každý účes, po ktorom túžite. Je tiež skvelým fixačným produktom, ktorý predĺži trvácnosť vášho účesu.

Ako nanášať Ojon Rare Blend Oil Total Hair Therapy?

Formula Ojon Rare Blend Oil Total Hair Therapy pozostáva z troch farebných zložiek: žltej, bielej a oranžovej. Pred použitím dobre potraste fľaštičkou, aby sa vrstvy prípravku prepojili. Podobne sa používa aj dvojfázový odličovač make upu. Ako nanášať Ojon Rare Blend Oil Total Hair Therapy? Po prvé si nalejte malé množstvo oleja do dlane a nahrejte ho tak, aby prípravok získal hladšiu konzistenciu. Takto bude jednoduchšie naniesť ho na vlasy. Následne naneste Ojon Rare Blend Oil Total Hair Therapy na vlhké alebo suché vlasy, od strednej dĺžky vlasov; nezabudnite na končeky. Poriadne votrite olej do vlasov a nechajte ich voľne vyschnúť. Sušenie vlasov horúcim vzduchom by ich mohlo oslabiť a vysušiť.

Stojí za to odporúčať ho?

Áno, samozrejme. Osoby s poškodenými, suchými vlasmi bez lesku môžu úspešne vyskúšať olej Ojon Rare Blend Oil Total Hair Therapy. Už na začiatku kúry uvidia, že sú ich vlasy lesklejšie, vyživené a hydratované. Nanešťastie, tento prípravok sa neodporúča osobám, ktoré majú mastné vlasy a pokožku hlavy. Mohol by zintenzívniť vylučovanie séba, spôsobiť tvorbu lupín a množenie baktérii. Ak si často fénujete, vyrovnávate alebo stylujete vlasy teplom, Ojon Rare Blend Oil Total Hair Therapy vám poskytne náležitú termálnu ochranu. Ochráni vaše vlasy pred škodlivými účinkami vysokej teploty a vyparovaním vody a keratínu, nahromadených vo vnútornej štruktúre prameňov.

Výhody:

  • Dodáva vlasom lesk
  • Hydratuje
  • Obsahuje množstvo prírodných ingrediencii
  • farebný produkt

Nevýhody:

  • Malá kapacita
  • Nepraktický aplikátor
  • Okrem prírodných olejov obsahuje aj umelé farbivá
  • Intenzívna a trochu iritujúca vôňa