MoroccanOil Treatment

moroccanoil

Olej MoroccanOil Treatment sa odporúča pre poškodené, oslabené vlasy, ktoré sa ťažko češú a chýba im lesk. Produkt obsahuje argánový olej, najcennejšiu zložku v starostlivosti o vlasy. Pomôže aj vám?

Začnite kúru už dnes a do týždňa uvidíte prvé výsledky.

Prečo by ste ho mali používať?

MoroccanOil Oil Treatment je prípravok so špeciálnou úlohou. Zlepšuje stav vlasov a posilňuje vlasové folikuly. Počas kúry si všimnete, že vaše vlasy takmer vôbec nevypadávajú, končeky už nie sú rozštiepené a pramene sú zdravé a krásne. Olej tiež uľahčuje stylovanie a česanie a urýchľuje schnutie. Navyše bude úprava vlasov oveľa jednoduchšia a vy budete môcť jednoducho vytvárať svoje obľúbené účesy. MoroccanOil Treatment má antioxidačné vlastnosti, chráni vlasy pred voľnými radikálmi, spomaľuje procesy starnutia pokožky hlavy a vlasov. Umožňuje vám dlho sa tešiť zo silných a zdravých vlasov. Vďaka tomuto prípravku budú vaše vlasy hladké, vyživené a dobre udržiavané. Za toto všetko vďačíme argánovému oleju, obsiahnutému v produkte. Považuje sa za najcennejšiu živinu, veľmi využívanú v kozmetike. Ako by sa mali majiteľky blond vlasov o ne starať? MoroccanOil má vo svojej ponuke produkt špeciálne navrhnutý pre svetlé a riedke vlasy. Prináša rovnaké vynikajúce účinky ako produkt, určený pre brunety.

Ako nanášať MoroccanOil Treatment?

Aplikácia je trochu komplikovaná. Pred použitím MoroccanOil Treatment musíte do fľaštičky vložiť pumpičku. Výrobca ju nedodal už v balení; pred prvou aplikáciou sa musí našrubovať na prípravok. Zbytok aplikácie by vám už nemal robiť žiadne problémy. A ako aplikovať MoroccanOil Treatment? Na uterákom vysušené vlasy naneste nie viac ako jednu alebo dve pumpy. Nezabudnite zladiť množstvo oleja k dĺžke svojich vlasov a k druhu starostlivosti, ktorú potrebujú. Nechajte ich voľne vyschnúť alebo ich vyfénujte za pomoci guľatej kefy. Navyše sa dá MoroccanOil Treatment použiť na suché vlasy alebo len na končeky. Táto metóda aplikácie poskytne vlasom hĺbkovú hydratáciu a obnovu. Ak chcete dosiahnuť ešte lepšie výsledky, zmiešajte pár kvapiek oleja s maskami na pleť, ktoré ponúka výrobca. Takto posilníte účinky oleja aj druhého prípravku.

Stojí za to odporúčať ho?

MoroccanOil Treatment sa odporúča hlavne pre osoby, ktoré majú suché vlasy a rozštiepené končeky. Ak ste jednou z nich, potom neváhajte už ani chvíľu a začnite kúru. Po niekoľkých aplikáciách si všimnete prvé výsledky. Argánový olej, čo je jednou z najcennejších zložiek v produkte, vlasy posilňuje, vyživuje a zlepšuje ich zdravie. Potrebujete okamžitú regeneráciu? Určite vyskúšajte MoroccanOil Treatment. Rozhodne to neoľutujete.

Výhody:

  • Obsahuje argánový olej
  • Chráni vlasy pred mechanickým a chemickým poškodením
  • Zabraňuje predčasnému starnutiu
  • Môže sa používa na suché a mokré vlasy
  • Veľká kapacita

Nevýhody:

  • Pumpička nie je zahrnutá