Kokosový vlasový olej Dabur Vatika

vatika-coconut-enriched-oil

Indický olej Dabur Vatika sa odporúča pre starostlivosť o normálne vlasy a suchú, citlivú, normálnu a mastnú pokožku hlavy. Bol vytvorený v súlade s receptmi využívanými v Ajurvéde či tradičnej indickej medicíne.

Rozhodne vám poskytne výsledky, aké ste vždy chceli.

Prečo by ste ho mali používať?

Kokosový olej na vlasy od Dabur Vatika má hydratačné, upokojujúce, regenerujúce a posilňujúce účinky. Robí vlasy krajšími a zdravšími. Pomáha bojovať proti lupinám a upokojuje podráždenie. Prípravok reguluje vylučovanie séba a zabraňuje množeniu baktérii, zodpovedných za infekcie a kožné choroby pokožky hlavy. Chráni vlasy pred škodlivými faktormi z vonkajšieho prostredia, vyzdvihuje prirodzenú farbu vlasov, zlepšuje ich lesk a vyživuje ich. Dodatočne ich chráni aj pred UV žiarením, znečistením a voľnými radikálmi. Olej Dabur Vatika sa skladá z nasledujúcich zložiek: výťažok z neem, brahmi, amla, lawsonia, mlieko, kokosový olej, rozmarínový olej a citrónový olej. Väčšina z nich je charakteristická pre tradičnú indickú medicínu a veľmi často ich využívajú Indovia. Tieto rastliny sa používajú ako kozmetické ingrediencie, populárne v kaderníckych salónoch v Indii. Majú silné hydratačné, upokojujúce a zjemňujúce účinky. Vlasy sú na dotyk jemné a poddajné stylovaniu. Teraz poznáte tajomstvo všetkých bollywoodskych hviezd.

Ako nanášať kokosový vlasový olej Dabur Vatika?

Pamätajte si, že uspokojivé výsledky vám poskytne len systematické používanie. Olej sa musí použiť aspoň raz za týždeň. Naneste ho po celej dĺžke svojich vlasov, sústrediac sa na ich končeky a pokožku hlavy. Takáto kúra bude fungovať aj u osôb, ktoré bojujú s nadmernou produkciou séba alebo s veľmi citlivou pokožkou hlavy. Pre najlepšie výsledky by ste mali vykonávať olejovú kúru na vlasy – metóda vyživenia vlasov, veľmi populárna v Indii. Naneste väčšie množstvo produktu na vlasy a nechajte ho v nich aspoň niekoľko hodín. Ak vaše vlasy potrebujú komplexnú regeneráciu, nechajte Dabur Vatika pôsobiť cez noc a ráno ho zmyte. Olejová kúra na vlasy sa dá vykonať niekoľkými spôsobmi. Prípravok sa môže aplikovať na suché alebo mokré vlasy pred nanesením masky alebo kondicionéra alebo ako dodatok k maske alebo kondicionéru. Ktorá metóda bude vaša najobľúbenejšia?

Stojí za to odporúčať ho?

Ak používate prípravky s prírodnými ingredienciami, žijete v harmónii s prírodou, využívate produkty s terapeutickými vlastnosťami, potom je kokosový olej od Dabur Vatika pre vás tou správnou voľbou. Obnoví poškodené vlasy, zregeneruje pokožku hlavy a skrášli každý účes. Je ideálnym výrobkom pre olejovanie vlasov. Ak začnete používať kokosový olej od Dabur Vatika už dnes, zakrátko si všimnete, že vaše vlasy sú oveľa príjemnejšie a krajšie. Ako jeden z mála produktov pre starostlivosť o vlasy v tomto hodnotení, olej nebol vybavený pumpičkou pre ľahšiu aplikáciu. Avšak dievčatá, ktoré zaujíma starostlivosť o svoje vlasy, s tým rozhodne nebudú mať problém. Balenie sa uzatvára cvaknutím.

Výhody:

  • Hydratuje a zjemňuje
  • Chráni končeky pred štiepením
  • Vyhladzuje vlasy
  • Prírodné zloženie
  • Vyživuje a regeneruje pokožku hlavy

Nevýhody:

  • Špecifická vôňa
  • Zlá dostupnosť
  • Nie veľmi účinný
  • Bez pumpičky alebo pipety v balení