Kemon Actyva Bellessere Oil

kemon-actyva-bellessere-oil

Sú vaše vlasy poškodené, oslabené a potrebujú výživu? Ak je vaša odpoveď áno, potom vyskúšajte Kemon Actyva Bellessere Oil. Tento prípravok má skrášľujúce a zjemňujúce vlastnosti, stará sa nie len o vaše vlasy, ale aj o pokožku hlavy.

Nádherná vôňa pokryje vlasy a ostane s vami po celý deň.

Prečo by ste ho mali používať?

Kemon Actyva Bellessere Oil má antioxidačné, regeneratívne, vyživujúce a ochranné vlastnosti. Poskytuje vlasom množstvo aktívnych ingrediencii, chráni ich pred škodlivými faktormi z prostredia, obnovuje poškodené pramene. Spomaľuje procesy starnutia: plešatenie, šedivenie, nadmerné vypadávanie vlasov. Vlasy sú odolnejšie a pružnejšie, pokožka hlavy nie je suchá, vlasy sú husté a majú intenzívnu farbu. Produkt má ľahkú textúru, ktorá nadmerne nezaťažuje pramene. Preto ho môžu používať aj osoby s riedkymi a krátkymi vlasmi. Obsahuje argánový olej a olej z ľanových semien. Prvý z nich vlasy hĺbkovo hydratuje, chráni ich pred voľnými radikálmi a vyživuje ich. Ľanový olej udržiava potrebnú hladinu vody vo vlasoch a v pokožke hlavy. To zabraňuje vysúšaniu a poškodzovaniu prameňov a dodatočne dodáva vlasom lesk a vyhladzuje ich. Ak bojujete so suchými a krepovatejúcimi vlasmi, určite vyskúšajte Kemon Actyva Bellessere Oil.

Ako nanášať Kemon Actyva Bellessere Oil?

Vlasový olej Kemon Actyva Bellessere Oil by sa mal nanášať pred a po umývaní vlasov. Metóda aplikácie závisí na vašich osobných preferenciách a na tom, aký druh starostlivosti potrebujú vaše vlasy. Ak sú vaše vlasy suché a náročné na úpravu, používajte prípravok pred umývaním. Avšak, ak chcete, aby boli vaše vlasy lesklé, aplikujte prípravok po umývaní na už dokončený účes alebo hneď pred stylovaním. Postačí vám jedna alebo dve pumpičky Kemon Actyva Bellessere Oil. Naneste ho na pramene a dôkladne votrite. Potom môžete vlasy sušiť alebo stylovať. Dobrým nápadom je nechať ich voľne vyschnúť. Jedno balenie produktu s kapacitou 125 ml vystačí na desiatky aplikácii. Ak máte pocit, že to nestačí, nemajte obavy. V drogériách sú dostupné aj fľaštičky obsahujúce 100 až 250 ml oleja. Pamätajte si, že uspokojivé výsledky dosiahnete len pravidelným používaním oleja Kemon Actyva Bellessere Oil.

Stojí za to odporúčať ho?

Ak máte normálne, suché alebo poškodené vlasy, neváhajte už ani chvíľu. Vyskúšajte Kemon Actyva Bellessere Oil a samy uvidíte, že vám produkt rozhodne pomôže. Fľaštička je vybavená pumpičkou pre ľahšiu aplikáciu a ľahká formula vlasy nezliepa ani ich nezaťažuje. Práve preto sa produkt odporúča pre osoby, ktoré majú riedke a krátke vlasy. Navyše ho môžu úspešne používať aj osoby s tmavými, svetlými, červenými a dokonca aj sivými vlasmi. Nezabudnite však, že produkt sa odporúča pre normálny typ pokožky hlavy. Nesmie sa aplikovať na mastnú pokožku, pretože môže privodiť nadmerné vylučovanie séba, a tak zhoršiť stav vlasov.

Výhody:

  • Veľká kapacita
  • Antioxidačné vlastnosti
  • Vyživuje a hydratuje
  • Pekná vôňa
  • Ľahučká formula

Nevýhody:

  • Neodporúča sa na mastnú pokožku hlavy
  • Vydrží na vlasoch aj niekoľko hodín.