Dove Serum-In-Oil

dove-serum-in-oil

Dove Serum-In-Oil sa odporúča pre starostlivosť o vnútornú aj vonkajšiu štruktúru vlasov. Je navrhnutý pre normálne, suché a poškodené vlasy. Napriek malému baleniu je olej veľmi efektívny a dvojitá formula hĺbkovo vyživuje vlasy a pokožku hlavy.

Zistite aké účinky ponúka tento produkt.

Prečo by ste ho mali používať?

Prípravok od Dove je kombináciou séra a oleja. Sérum ovplyvňuje vlasy zvnútra; vyživuje vlasové cibuľky. Zatiaľ čo olej vyhladzuje a rozžiaruje vlasy zvonku. S Dove Serum-In-Oil budú vlasy a pokožka hlavy starostlivo udržiavané. Máte tiež záruku, že vaše vlasy budú vyživené od korienkov ku končekom. Olej im dodá lesk a má hydratujúce, vyhladzujúce a regeneračné vlastnosti. Jemná formula sa dokonale hodí ku všetkým typom vlasov. Ľudia, ktorí majú rovné alebo kučeravé vlasy, husté a riedke, suché alebo normálne môžu používať Dove Serum-In-Oil. Pamätajte si len, že produkt je hlavne určený pre citlivú a suchú pokožku hlavy. Prípravok dokonale obnoví rozštiepené končeky. Vďaka tomu získajú vaše pramienky náležitú výživu.

Ako nanášať Dove Serum-In-Oil?

Použitie Dove Serum-In-Oil je veľmi ľahké. Stačí malé množstvo oleja na to, aby ste hĺbkovo výživili a pestovali vlasy a pokožku hlavy. Veľkosť dávky zlaďte s dĺžkou vlasov a tým, ako veľmi sú poškodené. Prípravok naneste pred umývaním vlasov, na suché vlasy alebo hneď po ich umytí. Dove Serum-In-Oli by sa mal aplikovať od stredu dĺžky vlasov alebo len na končeky. Produkt sa okamžite vstrebáva. Ba čo viac, prípravok vlasy nezlepuje, nemastí pokožku hlavy, nešpiní oblečenie. Česanie, sušenie a stylovanie vlasov sa stáva ľahšie a rýchlejšie. Olej chráni vlasy pred teplom a chráni vonkajšiu vrstvu prameňov a má vyhladzujúce a hydratujúce vlastnosti.

Stojí za to odporúčať ho?

Dove Serum-In-Oil sa dá kúpiť v každej drogérii, avšak je tiež dostupný aj v mnohých online obchodoch, ako aj v kamenných salónoch. Ďalšou výhodou je, že sa rýchlo absorbuje a dobre vonia. Jeho nádherná vôňa zahaľuje dlhé vlasy. Ak sú vaše vlasy poškodené v dôsledku tepelného stylovania alebo máte rozštiepené končeky, tento prípravok je presne pre vás. Úspešne sa postará o vaše vlasy a urobí ich pevnejšie, zdravšie a krajšie. Pamätajte si len, že ak sa nanáša nesprávne, vaše pramene neošetrí. Preto sa určite riaďte inštrukciami na balení. Prípravok sa neodporúča pre jemné alebo krátke vlasy. Ak máte takýto účes, nemali by ste využívať Dove Serum-In-Oil. Mohol by vaše vlasy zaťažiť a urobiť ich mastnými a nie veľmi mäkkými. Nanešťastie, nezlepšuje kondíciu suchých vlasov. Obsahuje parafínový vosk a parfumy, ktoré môžu spôsobiť podráždenie.

Výhody:

  • Dostupnosť
  • Pekná vôňa
  • Dodáva vlasom lesk
  • Uľahčuje česanie

Nevýhody:

  • Malá kapacita
  • Nesprávna aplikácia neprináša žiadne výsledky
  • Nedostatočná starostlivosť pre suché vlasy
  • Odporúčaný len pre hrubé a husté vlasy