Dabur Amla

dabur-amla-hair-oil

Toto je ďalší indický olej na zozname. Napriek charakteristickej vôni je veľmi odporúčaný a používaný mnohými ženami po celom svete. Aké účinky vám prinesie používanie tohto produktu? Najlepšie čo môžete urobiť je, že si ho vyskúšate samy.

Zistite ako funguje a aké má olej Dabur Amla vlastnosti.

Prečo by ste ho mali používať?

Olej Dabur Amla Oil sa odporúča pre normálne, suché a poškodené vlasy. Má hydratačné, regeneračné a posilňujúce účinky. Obsahuje mnoho prírodných látok a medzi nimi aj: sezamový olej, bambusový olej a arašidový olej. Sezamový olej zabraňuje predčasnému šediveniu, vypadávaniu vlasov, chráni pred slnečným žiarením, pomáha bojovať s lupinami a inými chorobami pokožky hlavy. Dabur Amla hĺbkovo vyživuje vlasy, dodáva im prirodzený lesk a upokojuje podráždenia. Produkt tiež obsahuje ingrediencie, ktoré bojujú proti voľným radikálom a výťažok z Indického egreša, inými slovami – amla. Plody amla regenerujú rozštiepené končeky, posilňujú a obnovujú poškodené vlasy. Nanešťastie, v Dabur Amla nájdete umelé farbivá a vône. Môžu spôsobiť alergickú reakciu, hlavne u ľudí s veľmi citlivou pokožkou hlavy.

Ako nanášať Dabur Amla?

Dabur Amla je vhodný pre olejovú kúru na vlasy, čo je tradičný indický rituál starostlivosti o vlasy. Väčšie množstvo prípravku by sa malo naniesť po celej dĺžke prameňov a ku korienkom vlasov. Nechajte ho pôsobiť aspoň hodinu; počas tejto doby preniknú živiny z prípravku do folikúl a vnútornej štruktúry vašich vlasov. Po tomto čase zmyte olej Amla Dabur z vlasov jemným šampónom. Avšak, ak nanesiete na vlasy viac oleja ako odporúča výrobca, môžete mať pri umývaní vlasov problémy. Čo robiť v takej situácii? Nemáte inú možnosť ako opakovať ich umytie. Dodatočne sa môže tento indický produkt nanášať na končeky vlasov. Vďaka pravidelnému ošetrovaniu olejom budú vaše vlasy zdravšie a krajšie.

Stojí za to odporúčať ho?

Olej Amla Dabur sa bude najviac páčiť osobám s veľmi poškodenými vlasmi. Pokožka vašej hlavy sa veľmi rýchlo mastí? Znížte množstvo oleja, ktoré nanášate na vaše vlasy. Tým zabránite vzniku lupín a iných kožných chorôb. Ak ste fanúšikom olejovania vlasov, môžete používať aj Amla Dabur. Kúru vykonávajte tak, ako to robia profesionálni kaderníci alebo indické ženy. Jedno balenie s kapacitou 200 ml vydrží niekoľko desiatok aplikácii. Navyše sú na internete dostupné fľaštičky obsahujúce 100 ml a 300 ml prípravku. Ak vám nevadí intenzívna vôňa, v pokoji môžete tento produkt používať. Rozhodne budete s touto kúrou spokojná.

Výhody:

  • Regeneruje vlasy a dodáva im lesk
  • Veľká kapacita
  • Prírodné oleje v zložení

Nevýhody:

  • Vôňa
  • Umelé farbivá a parfumy v zložení
  • Môže mastiť vlasy
  • Ťažko sa zmýva
  • Zlá dostupnosť