Bumble and Bumble Invisible Oil

bumble-and-bumble-invisible-oil

Bumble and Bumble je známe vytváraním prípravkov, odporúčaných pre starostlivosť o vlasy. Tento raz značka ponúka vlasovým nadšencom olej Bumble and bumble Invisible Oil.

Produkt je určený pre kučeravé vlasy.

Prečo by ste ho mali používať?

Hlavnou úlohou Bumble and bumble Invisible Oil je hydratovať, vyhladiť a zjemniť naše vlasy. Dodatočne zvýrazňuje kučery, pomáha pri starostlivosti o vlnité vlasy a uľahčuje stylovanie kučier. Navyše produkt posilňuje, zabraňuje krepovateniu a elektrizovaniu vlasov a uľahčuje ich česanie. Každodenná úprava kučier sa stane jednoduchšia a rýchlejšia a vy sa budete môcť raz a navždy rozlúčiť s uzlíkmi a motanicami. Bumble and Bumble Invisible Oil obsahuje esenciálne oleje: hroznový, slnečnicový, mandľový, makadamiový, argánový a kokosový. Všetky tieto zložky sa komplexne postarajú o vaše vlasy a vyživia pokožku hlavy. Obsahujú vitamíny, minerály a zmesy pre boj s voľnými radikálmi a mnohé iné látky, ktoré ovplyvňujú stav vlasov a pokožky hlavy. Dodatočne chráni vlasy pred slnkom, účinkami kaderníckych nástrojov a mechanickými alebo chemickými prostriedkami. Preto, ak budete používať Bumble and bumble Invisible Oil každý deň, sušenie, farbenie, opaľovanie a iné faktory nezhoršia stav vašich vlasov. Presvedčte sa samy!

Ako nanášať Bumble and Bumble Invisible Oil?

Stačí naniesť malé množstvo Bumble and bumble Invisible Oil na to, aby ste dosiahli uspokojivé výsledky. Ako na to? Naneste prípravok na mokré pramene, a potom vysušte, češte alebo stylujte vlasy. Všetky účesy budú pre vás hračkou. Máte suché a poškodené pramene? Ak by ste chceli hydratovať suché končeky vlasov, potom použite olej hneď po každom umytí. Starostlivo ho votrite do mokrých prameňov a počkajte kým vyschnú. Nesušte si vlasy horúcim vzduchom – to by mohlo vaše vlasy len poškodiť. Prvé výsledky by mali byť viditeľné na začiatku kúry. Určite budete príjemne prakvapená.

Stojí za to odporúčať ho?

Máte kučeravé vlasy alebo na nich radi vytvárate vlny či kučery, ale vaše končeky vlasov sa štiepia? Potom Bumble and bumble Invisible Oil je presne pre vás. Produkt dokonale vyživí vaše pramienky, posilní folikuly a obnoví poškodené končeky vlasov. Prípravok vychádza v 100 ml balení. Toto množstvo by malo vydržať niekoľko mesiacov kúry. Ba čo viac, nesmiete zabudnúť, že čím viac aplikácii vykonávate, tým lepšie sa Bumble and bumble Invisible Oil postará o vaše vlasy. Navyše nájdete v tejto sade produktov aj kondicionér, šampón a masku. Používanie všetkých prípravkov od Bumble and bumble vám prinesie vynikajúce výsledky. Ingrediencie obsiahnuté vnútri sa dokonale dopĺňajú, poskytujúc tak vlasom a pokožke hlavy komplexnú kúru.

Výhody:

  • Obsahuje šesť rastlinných olejov
  • Odporúča sa pre kučeravé vlasy
  • Vyživuje a zjemňuje
  • Ľahká aplikácia
  • Účinky sú rýchlo viditeľné

Nevýhody:

  • Neodporúča sa na rovné a riedke vlasy
  • Príliš silná vôňa