ALTERNA Bamboo Smooth Kendi Oil Pure Treatment Oil

alterna-bamboo-smooth-kendi-oil-pure-treatment-oil

Olej Alterna Bamboo Smooth Kendi Oil Pure Treatment Oil je navrhnutý pre starostlivosť o všetky typy vlasov. Neobsahuje žiadne vysušujúce ani dráždiace látky. Práve preto sa tento produkt odporúča osobám s citlivou pokožkou.

Zistite samy ako tento olej funguje.

Prečo by ste ho mali používať?

Alterna Bamboo Smooth Kendi Oil Pure Treatment Oil má hydratačné a vyživujúce účinky pre poškodené vlasy. Chráni končeky prameňov pred štiepením a vysúšaním. Toto pomôže hlavne tým osobám, ktoré si často nesprávne stylujú vlasy alebo používajú nesprávne nástroje na česanie. Dodatočne dodáva produkt vlasom prirodzený lesk, uchováva ich farbu, vyhladzuje ich a chráni pred poškodením, spôsobeným vonkajšími faktormi. Navyše, prírodné ingrediencie obsiahnuté v prípravku dodávajú vlasom a pokožke hlavy komplexnú starostlivosť. Produkt obsahuje bambusový olej bohatý na Omega-3, Omega-6 a Omega-9. Tieto látky dodajú aj tým najoslabenejším vlasom odolnosť a pevnosť. Dievčatá s poškodenými vlasmi budú pri pravidelnom používaní oleja s výsledkami spokojné.

Ako nanášať Alterna Bamboo Smooth Kendi Oil Pure Treatment Oil?

Nezabudnite si počas aplikácie chrániť svoje oči. Ak sa do nich dostane hoci aj to najmenšie množstvo prípravku, môže ich podráždiť. Preto nanášajte Alterna Bamboo Smooth Kendi Oil Pure Treatment Oil veľmi opatrne. Produkt by sa mal nanášať od stredu dĺžky mokrých alebo suchých vlasov. Následne nechajte vlasy voľne vyschnúť alebo použite fén so studeným vzduchom. Olej sa dá použiť aj ako ukončujúci produkt, dodávajúci lesk vášmu účesu. Preto je vhodné ho aplikovať pred dôležitým stretnutím alebo veľkou udalosťou. Ak máte rozštiepené končeky, produkt vám pomôže aj s týmto. Len pár kvapiek prípravku votrite do končekov vlasov a nechajte ho v nich niekoľko hodín. Po potrebnom čase produkt zmyte pomocou jemného šampónu.

Stojí za to odporúčať ho?

Odporúča sa pre všetkých tých, ktorý chcú mať nádherné vlasy a zdravú pokožku hlavy. Ak máte farbené vlasy, potom je Alterna Bamboo Smooth Kendi Oil Pure Treatment Oil aj pre vás. Produkt sa úspešne stará o poškodené, suché vlasy a podráždenú pokožku hlavy. Fľaštička Alterna Bamboo Smooth Kendi Oil Pure Treatment Oil je vybavená pipetou, ktorá uľahčí aplikáciu tým, ktorí používajú tento druh kozmetiky po prvýkrát. Prírodné zloženie dodatočne ošetruje pramienky, dodáva im adekvátnu ochranu, výživu a hydratáciu. Jedno balenie s kapacitou 50 ml vystačí asi na päť mesiacov kúry. Ďalšou výhodou prípravku je, že neobsahuje žiadne umelé farbivá a parabény. Toto je dôležitá informácia pre osoby, ktoré majú veľmi citlivú kožu alebo tých, ktorí bojujú s rôznymi alergiami.

Výhody:

  • Dodáva vlasom lesk a vyhladzuje ich
  • Ľahká aplikácia
  • Prírodné zloženie
  • Ochrana pred škodlivými vonkajšími faktormi

Nevýhody:

  • Môže podráždiť oči a viečka
  • Odporúčaný len pre starostlivosť o hrubé a husté vlasy
  • Môže zaťažovať riedke vlasy
  • Spôsobuje elektrizovanie riedkych vlasov