Kerastase Elixir Ultime

kerastase-elixir-ultime

Vlasový olej Kerastase Elixir Ultime je prípravok so špecifickou úlohou. Na jednej strane pestuje a skrášľuje a na druhej chráni a vyživuje. Dodatočnými výhodami produktu sú: ľahká aplikácia, prírodné zloženie a nádherná vôňa.

Zistite, či tento prípravok vyhovie vašim potrebám.

Prečo by ste ho mali používať?

Vlasový olej Kerastase Elixir Ultime má antioxidačné vlastnosti. Chráni vlasy pred radikálmi a zabraňuje predčasnému šediveniu a vypadávaniu vlasov. Produkt vlasy zjemňuje a dodáva im lesk. Dodatočne chráni farbené pramienky pred vyblednutím farby a vysušením. Živiny obsiahnuté v oleji Kerastase Elixir Ultime sa starajú o stav vlasov a pokožky hlavy. Produkt vyhladzuje vonkajšiu štruktúru prameňov, uľahčuje česanie a stylovanie. Krotí aj tie najneposlušnejšie pramene, urýchľuje fénovanie a uľahčuje stylovanie teplom. Zabraňuje krepovateniu a elektrizovaniu. Obsahuje až štyri prírodné oleje: kukuričný, argánový, kaméliový a pracaxi. Prvý poskytuje výživu a odolnosť. Argánový olej je bohatý na vitamíny A, D a E; má tiež ochranné účinky. Olej pracaxi zlepšuje imunitu, zatiaľ čo kaméliový olej dodáva vlasom lesk a žiaru. Kombinácia týchto zložiek poskytuje vlasom lepšiu ochranu, viac živín a aktívne ingrediencie, ktoré tak majú šancu preniknúť do vlasov, čím im poskytnú optimálnu starostlivosť.

Ako nanášať Kerastase Elixir Ultime?

Stačí malé množstvo oleja na to, aby sa vaše vlasy stali krásne a zdravé. Vlasový olej Kerastase Elixir Ultime sa môže aplikovať na mokré alebo suché vlasy po ich celej dĺžke alebo len na končeky. Metóda aplikácie závisí od vašich osobných preferencii, zvoľte si však takú, ktorá vám nebude robiť žiadne problémy, zaberie málo času a prinesie úžasné výsledky. Asi po 30 minútach si zmyte Kerastase Elixir Ultime pomocou jemného šampónu. Majte na pamäti, že ak na vlasy nanesiete preparát s obsahom vysoko čistiacich látok, mohli by ste z vlasov zmyť všetky cenné zložky oleja. Po šampónovaní si vyfénujte vlasy pomocou prístroja s funkciou ionizácie. Ak sú vaše vlasy ťažko poškodené a máte podráždenú pokožku hlavy, obmedzte používanie prístrojov, ktoré vydávajú teplo.

Stojí za to odporúčať ho?

Áno, samozrejme. Kerastase Elixir Ultime sa odporúča predovšetkým tým osobám, ktoré si často stylujú vlasy fénom, žehličkou alebo kulmou. Produkt dokonale chráni pramene a končeky. Olej môžu tiež použiť tí, ktorých vlasy poškodili rôzne stylovacie procedúry. Kerastase Elixir Ultime vyživí vlasy poškodené farbením, trvalou, častým vyrovnávaním alebo vysúšaním. Dodatočne hĺbkovo hydratuje vlasy, na ktoré ste použili príliš veľa stylovacích prípravkov (ako sú laky, vosky, gély). Jedno balenie s kapacitou 125 ml vystačí niekoľko mesiacov kúry.

Výhody:

  • Prírodné zloženie
  • Ľahká aplikácia
  • Pekná vôňa
  • Pestuje a vyživuje

Nevýhody:

  • Obsahuje silikóny
  • Vlasy si „zvyknú“ na účinky oleja
  • Nesprávne aplikovaný olej vám neprinesie výsledky